Dnes je zatvorené.    zistiť viac

M
M

Dnes je zatvorené.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Letné kino na hrade: CHLAST

11 júla / 21:00 - 23:15

8€ - 10€

Počas letnej sezóny 2024 prináša MMB na hrad Devín jedinečné filmové večery. Zažite nočnú atmosféru hradu pri premietaní kvalitnej filmovej snímky.

CHLAST
Thomas Vinterberg
2020
112 min.

Piť či nepiť? Štyria priatelia, učitelia na strednej škole, testujú teóriu, že zlepšia svoj život udržiavaním konštantnej úrovne alkoholu v krvi.

Existuje teória, že by sme sa mali narodiť s malým množstvom alkoholu v krvi a že mierna opitosť nám otvára myseľ pre okolitý svet, znižuje naše problémy a zvyšuje kreativitu. Martin a jeho traja priatelia, všetci unavení stredoškolskí učitelia, povzbudení touto teóriou sa pustia do experimentu, v rámci ktorého si počas pracovného dňa udržiavajú stálu hladinu. Ak Churchill vyhral druhú svetovú vojnu v alkoholickom opare, čo by mohlo znamenať pár kvapiek pre nich a ich študentstvo? Počiatočné výsledky sú pozitívne a malý projekt učiteľov sa zmení na skutočnú akademickú štúdiu. Ich triedy a ich výsledky sa neustále zlepšujú a skupina sa opäť cíti nažive! Keď však výskum preženú, niektorí musia skončiť. Je čoraz jasnejšie, že hoci alkohol mohol viesť k skvelým výsledkom vo svetových dejinách, niektoré odvážne činy so sebou nesú dôsledky.

Podujatie je organizované v spolupráci s Film Europe.

 

 

 

Podrobnosti

Dátum:
11 júla
Čas:
21:00 - 23:15
Cena:
8€ - 10€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Hrad Devín
Muránska 10
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone
+421 265 730 105
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Múzeum mesta Bratislavy
Phone
+421 265 730 105
Email
hrad.devin@mmb.sk
View Organizátor Website